שאלות ותשובות

התהליך מותאם אישית, והוא הרבה יותר מרק אבחון. זה שילוב של אבחון תעסוקתי מעמיק ואימון. האימון עוזר להבין אילו כלים יש לך ואיך להשתמש בהם, ולהכיר את עצמם לעומק. לעומת האבחון הסטנדרטי, שמתמקד בשורה התחתונה – מתאים לך: ..1,2,3.

הרבה מגיעים אליי אחרי תהליך של אבחון ועדיין מבולבלים ולא בטוחים

נכון, מדובר בתהליך שדורש עבודה אישית – לפעמים אנחנו מעדיפים שיגידו לי מה לעשות וזהו.

יחד עם זה, הדרך לדייק מה באמת נכון לך,ומה ייתן לך בעתיד עניין, סיפוק והגשמה עצמית לאורך זמן, היא בתהליך הכרות עם עצמך, תהליך שמחייב לפגוש את עצמך מקרוב.

לפעמים זה מפתיע, לפעמים מרגש, לפעמים גם מעצבן… אבל התוצאה שמגיעים אליה בסוף הדרך, הרבה יותר מדוייקת ומספקת!

התהליך אורך כ-6 שבועות, לעיתים ניתן לקיים שני מפגשים בשבוע ואז לקצר את הזמן. בין פגישה לפגישה יש משימות וזמן לחשיבה ובדיקה. אולם בסופו של דבר כשאתם בוחרים מקצוע לחיים, הזמן פה ביחס לשנות העבודה העתידיות שלכם הוא משני.

קודם כל  תקבל ממני המון כלים להתמודד עם המצב או מה שמטריד אותך. הרבה פעמים הפרעת קשב למשל יכולה להיות יתרון בחלק מהמקצועות ורק צריך לדעת איך להשתמש בה.

בסוף התהליך אתם קודם כל מכירים הרבה יותר טוב את עצמכם ואת החוזקות שלכם. תקבלו כלים לנהל את עצמכם וכלים לניהול הזמן שלכם. אתם מקבלים ממני קלסר עם המלצות לכיוון לימודים, עבודה עתידית, סביבת עבודה שתתאים לכם וחומרים להמשך עבודה אישית. בנוסף, תקבלו ממני מתנה: לוח מגנטי לניהול עצמי בתקופת הלימודים