מספרים עלי

הפניתי לנורית מטופלת שלי להכוונה מקצועית. היחס שלה היה חם, דואג ומאוד מאוד מקצועי. היא הבחינה בנקודות החוזק של האשה, וכיוונה אותה למקום שבטווח הרחוק ייטיב איתה. תודה רבה נורית, על תשומת הלב וחדות המחחשבה. בהחלו עושה חשק להפנות אלייך עוד אנשים!
אילת לינור פוגל
נורית יקרה, חיכיתי הרבה זמן כדי להצליח ולהגיע לסדנת החוזקות שלך והציפייה השתלמה. אין ספק שהענקת לנו ידע והסברים מיקצועיים שהוגשו בנועם ובדרך מאוד ברורה. עברת עם כל אחת מאתנו על החוזקות שלה ויצאנו עם שעורי בית. נשארתי עם טעם של עוד, רוצה עוד לשמוע ועוד לקבל תובנות. תודה רבה😍😍
טלי ודובי קופליק
עיצוב תכשיטים וסדנאות צורפות
תודה נורית על כל מה שאפשרת לחיי משפחתי להכניס. הבת שלי, בת 21 השתחררה והרגישה מאוד מבולבלת לאן להמשיך, מה ללמוד? היא ברוכת כישרונות ורצונות והרגישה אבודה. במפגש אחד מאוד מדוייק אפשרת לה למצוא את הכיוון הנכון, היא לומדת כבר לפסיכומטרי ומתארגנת לקראת הכיוון החדש. איזו מתנה נפלאה עבורה והורדת עומס ענק ממני. רכשתי גם את הלוח לניהול זמן עבור הבן שלי ובימים אלו אנחנו מתחילים לעבוד איתו… בטוחה שממש בקרוב כבר נראה תוצאות. המפגש איתך מעצים, מאפשר, מחזק ופותח דלתות פנימה… ממליצה בחום רב על כל מיגוון הפעילויות שלך. את בהחלט פרח נדיר במחוזותינו. תודה.
פנינה שפירא
המסע שלך לשינוי
הפניתי לנורית את היקר לי מכל – הבת שלי, ענבר. מתבגרת, לא בטוחה בעצמה וביכולות שלה ובכלל – לא משוכנעת שתצליח בלימודים שבחרה. כבר מהפגישה הראשונה היה ברור שנורית הצליחה לשבות את ענבר בקסם ובנינוחות שלה. אני לא יודעת מה קורה במפגשים, אני רק יודעת שענבר מצפה בכל פעם למפגש הבא. נורית גורמת לה לחשוב ולדבר על דברים שהיא אף פעם לא חשבה עליהם – השינוי נראה מפעם לפעם.
ג’וד ברק
תותחית אקסל
נ. קבל מהוריו במתנה את התהליך בן 6 המפגשים לאבחון והכוונה אישית ומיקצועית. במסגרת 6 המפגשי הקוצ'ינג שלי עם נורית , למדתי המון. קיבלתי כלים תאורתיים ומעשיים להכיר, להבין , ולקדם את עצמי, וגם לקבל נקודת מבט נרחבת ואופטימית יותר עלעצמי ועל החיים , ומהם האפשרויות הריאליות העומדות בפני כרגע. היחס של נורית מאוד מקצועי ועם זאת אישי , חם , ונעים. המפגשים מתקיימים באוירה ביתית ונעימה. מהמפגשים עם נורית יצאתי "מחוזק" ועם תחושת אופטימיות וביטחון מוגברת להמשך הדרך. תודה על העזרה , התמיכה , האוזן הקשבת והיעוץ, והיחס הנעים.
נ
הפנתי את ביתי כחיילת משוחררת לנורית כדי לעזור לה לבחור את דרכה המקצועית. אחרי כל מפגש עם נורית היא חזרה מולהבת מהתהליך ומהכלים הרבים שקיבלה מעבר לבחירת מקצוע. כעת היא שנה שניה בלימודי משפטים ומנהל עסקים ובטוחה שהבחירה היתה מתאימה ומצלחת. תודה לך נורית על כך שעזרת לה להביא אותה למקום הנכון. סופי אינדיג מנהלת מרפאת שיניים
סופי אינדיג
מנהלת מרפאת שיניים
נורית היקרה , המלצתי לביתי שסיימה צבא לפני מספר חודשים ושבה מטיול בארה"ב , לפנות אלייך לייעוץ , כדי לקבל הכוונה לגבי המשך הדרך , שכאמור לא תמיד ברורה לילדינו ,יוצאי הצבא … את בדרכך המיוחדת ,באהבה וברגישות ,בחכמה ובסבלנות ,נתת לה כיוון ,הנחית ונתת כלים שיעזרו לה בהחלטה,כיצד ואיך להמשיך. רציתי להגיד תודה גדולה על עבודתך ועל כך שהארת את דרכה , הסבת לה רוגע ובטחון,ונתת לה כלים להכיל את התקופה הלא פשוטה הזאת. וגרמת לה לחייך . את אישה מיוחדת ומקסימה ואני ומיקה מאוד אוהבות אותך. תודה נורית וחג שמח לך ולבני ביתך.
אלן מישלי אזגי
היתה סדנא מעולה שנתנה הרבה ערך גם למי שנמצא כבר באינסטגרם, ליאת העבירה אותה במקצועיות אך בקלילות, ממליצה בחום! הייתי בסדנת ההמשך של הפסיכולוגיה החיובית, המשך לסדנא הקודמת. בסדנא זו הייתה העמקה של השימוש בחוזקות והרחבה של הפסיכולוגיה החיובית. הסדנא מצויינת, כל אחד מהמשתתפים בה קיבל כלים באופן אישי כיצד להשתמש בחוזקות שלו בצורה מיטבית, נורית שופעת ידע כרימון, נעימה מאד, והעבירה את הסדנא בצורה מעולה, ממליצה בחום! הפניתי לנורית קרובת משפחה, אחרי צבא, שהתלבטה מה ללמוד. נורית היתה זמינה באופן מיידי לפגישה. קרובת המשפחה שלי יצאה ממנה סופר מרוצה. היא הדגישה שנורית פשוט מצויינת ומאד מקצועית, עשתה לה סדר בראש ומיקדה אותה לאיזה מסלול להירשם. תודה נורית על שעזרת לה לפתור במקצועיות את ההתלבטות הממושכת שהיתה לה ואיפשרת לה להתחיל ללמוד כבר השנה, בלב שקט, שהיא עושה את הדבר הנכון.
הילה פלד
עורכת דין ומגשרת
הרצאה הייתה בנויה היטב, תיארה באופן ברור את התהליכים השונים של ניהול עצמי בתקופת אי וודאות. אהבתי את המטאפורות, הציטוטים שהעשירו את המשתתפים בהרצאה, והיוו מעין צידה לדרך למחשבות, שמלוות גם אחרי שההרצאה תמה. תודה!
יעל פרבר
לפני כ-7 חודשים בני הצעיר (בקרוב בן 23) השתחרר מהצבא והחל במלא המרץ לפעול- הגשים חלום בקורס כתבי ופרשני ספורט והחל לעבוד בערוץ ספורט, עשה פסיכומטרי, עבר לגור במרכז ועוד, יחד עם זאת שתף אותנו בהתלבטות מה ללמוד בעתיד, כל חודש היה תחום אחר, הבחור דעתן ומתעניין בתחומים רבים והשפע וההיצע עבורו גדול, שמנו גם לב שלא אהב לשמוע את מה שיש לנו להגיד וזה אפילו הלחיץ אותו. הצעתי לו להגיע לנורית לששה מפגשי יעוץ והוא מאד שמח. אתמול פגשתי אותו בסיום התהליך - הוא יודע מה ללמוד ולמה זה מתאים לו גם בראייה רחבה תעסוקתית, הוא מודע הרבה יותר לחוזקות שלו ובכלל הרגיש שהתהליך חיזק אותו ונתן לו בהירות. תודה נורית על הליווי המסור בגובה העיניים וכמובן שאנחנו ההורים גם שמחים לתחום שבחרתם בסופו של דבר. ממליצה בחום.
זוהר קפל
מאמנת אישית בשילוב NLP
זכיתי להשתתף בסדנה הנהדרת של נורית ,"חשיבה חיובית",הייתה סדנה מעשירה נעימה ובהחלט פותחת נתיבים חדשים של מחשבה . תודה גדולה על בוקר נפלא נורית,ואי אפשר לשכוח גם את הכנסת האורחים שכללה גם ארוחת בוקר טעימה ומושקעת. אמליץ בחום , לאחרונה התחלתי בסדרת פגישות ייעוץ ואימון ,עם נורית האחת והיחידה.לנורית יכולת מיוחדת במינה , לראות את התמונה ןלקלוט מצבים ,לפרק ולהרכיב מחדש , בדרך חכמה ,ובפשטות שהופכת את ה"בעיות" לפתירות ולאפשריות לביצוע , גם אם נראו לנו בהתחלה מאוד סבוכות וקשות לפיצוח. תודה לך נורית על שירות נפלא .על הנתינה הגדולה שלך , על הסבלנות ועל חוכמתך וטוב ליבך. ממליצה לכל מי שזקוק להכוונה ולעזרה לפנות לנורית הנהדרת.תודה גדולה בתקופה כל כך בעייתית ולא שגרתית,ההרצאה של נורית מהיום על ניהול עצמי בתקופת חוסר ודאות. היא ממש כמו תרופה לאדם חולה. כולנו באותה סירה היוםאך כל אחד מתמודד בצורה שונה,כפי יכולתו. נורית נותנת תיקווה בהרצאה הכל כך חכמה ,מעניינת ומלאת פתרונות איך לשרוד בתוך הכאוס הזה. מומלץ לעקוב ולהיות חלק מהההדרכה של נורית. תודה גדולה נורית היקרה.אין כמוך
אלן מישלי אזגי
באתי לנורית עם חוסר בהירות בהתנהלות שלי כעצמאית. נורית אני כל כך שמחה שבאתי. את כל כך קשובה וממש מצליחה לשמוע בין השורות ולדייק את ה"בעיה". עבדנו תוך כדי השיחה עם קלפים שמאוד עזרו למקד ולדייק אותי ואת כיוון החשיבה שלי. יצאתי עם זוית חדשה למחשבה וכוחות מחודשים. חברים אני ממליצה בחום להעזר בנורית בכל עניין שאתם מרגישים שיש לכם בו בלבלבול וחוסר דיוק. המון המון תודה !
שירלי מוגרבי
רוח המנדלה
שישה מפגשים נפלאים שאיפשרו לי להכיר את עצמי ולהתחיל דרך חדשה עם השקפה שונה על העולם ובעיקר עליי. קיבלתי כלים כדי להתמודד עם מה שאני חווה כיום בתור חיילת משוחררת ועם מה שעוד אחווה בהמשך. כמובן שאני גם מרגישה שמבחינה מקצועית התמונה הרבה יותר ברורה , מה שנותן לי שקט וסדר במחשבות לקראת הטיול הגדול בו המטרה היא הנאה. חוויה מומלצת לכל צעיר שמבולבל אבל עם זאת גם לכל אדם בוגר שמחפש דרך חדשה כדי להיות מאושר. המון תודה על המתנה הנפלאה הזאת.
ש.